Dom

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD profil firmy

profil firmy

 

Założona w 2005 roku, bmpaper w Guangzhou jest wiodącą fabryką papieru z ISO14001, 9001, SGS, FDA FSC ect od 2005 roku. , płyta z kości słoniowej, papier do plotera, tektura kraft liner, test liner, szara tektura, papier do drukowania wiadomości itp.

 

Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD profil firmy 0

 

BM Paper, założone w 2005 roku, jest szybko rozwijającym się przedsiębiorstwem integrującym produkcję i marketing papieru i tektury.Po dziesięciu latach wysiłku i rozwoju staliśmy się jednym z wiodących producentów i dostawców tektury w Chinach.Zawsze utrzymujemy bardzo dobre relacje z wieloma silnymi instytutami badawczymi w Chinach. Cieszymy się wysoką reputacją na rynku papieru i tektury w kraju i za granicą.

 

 

Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD profil firmy 1Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD profil firmy 2

 

Nasza fabryka koncentruje się na formułowaniu większości rodzajów papieru i tektury w Chinach, w tym papieru przemysłowego, papieru kulturowego i papieru odzieżowego.Dzięki profesjonalnym zakładom produkcyjnym możemy wykonać główny papier i tekturę, takie jak biały papier bond, papier w rolce jumbo, papier do druku offsetowego, niepowlekany papier bezdrzewny, rolka papieru do pisania, biały papier pakowy o jakości spożywczej, papier pakowy, papier błyszczący, matowy papier, powlekana tektura dwustronna, szara tektura, papier lwc, rolka papieru do plotera, papier artystyczny C1S, papier artystyczny C2S, karton.itp. Produkty, które wytwarzamy, pokrywają prawie większość papierni, które mogą być produkowane w Chinach.Jesteśmy bardzo profesjonalni i mamy pełne doświadczenie w różnego rodzaju mniej i mniej profesjonalnych opakowaniach, które mogą być użyte dla klientów, którzy potrzebują bezpośrednio mniejszej ilości.Niektóre z naszych papierów zajmują czołową pozycję na rynku w niektórych krajach.Jesteśmy w stanie dostarczyć nasze produkty w różnego rodzaju opakowaniach według specyficznych wymagań klienta.Obecnie produkujemy ponad 50 rodzajów papieru i tektury, które są eksportowane do około 60 krajów i regionów na całym świecie.

Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD profil firmy 3

 

BM Paper posiada specjalny, profesjonalny dział zajmujący się obsługą klientów zamorskich.Jakość i obsługa są zawsze najważniejsze w BMpaper.Zapewniamy pełen zestaw usług, w tym dane i próbki, które są dostępne na życzenie.

 

Misja BM Paper: „Skoncentruj się na zielonym świecie, obsługuj papier i tekturę na całym świecie”;

Nasza zasada: „Utrzymuj uczciwość, pracuj naprzód, służ światu”.Zawsze staramy się oferować naszym klientom najlepsze usługi i najbardziej konkurencyjne ceny oraz towary wysokiej jakości.To sposób, w jaki pozyskujemy naszych klientów i rynek.

 

Mając szansę i pełną przestrzeń, pokażemy Ci wszystkie nasze zalety i pozwolimy nam razem dorastać.Wierzymy, że możemy nawiązać długotrwałe i przyjazne relacje biznesowe z Twoją cenioną firmą dzięki Twojemu zaufaniu i naszej doskonałej obsłudze.


Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD profil firmy 4

 

kraft paper

 

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

  • 2005 Założenie BM
  • 2006 Obtianed ISO14001. również nagrodzony ISO9001.
  • 2007 Założenie BMteam.
  • W 2007 r. Odnotowano dramatyczny wzrost przychodów o 70%, który stał się wiodącym dostawcą usług w domu
  • 2007 stał się zielonym partnerem.
  • 2008 kontynuacja szybkiego rozwoju do teraz
Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD profil firmy Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD profil firmy Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD profil firmy Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD profil firmy Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD profil firmy Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD profil firmy Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD profil firmy Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD profil firmy Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD profil firmy Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD profil firmy Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD profil firmy Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD profil firmy
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : BMPAPER

Ilość pracowników : 1000~2000

Coroczne wyprzedaże : 500-1000million

Rok założenia : 2005

pc Export : 30% - 40%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD Certyfikaty Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD Certyfikaty Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD Certyfikaty Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD Certyfikaty