Wyślij wiadomość
Dom

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD profil firmy

profil firmy

 

Założona w 2005 roku, Guangzhou bmpaper, jest wiodącą fabryką papieru z ISO14001, 9001, SGS, FDA FSC ect od 2005 roku. Zajmujemy się głównie produkcją papieru offsetowego, papieru typu bond, papieru błyszczącego c1s c2s, papieru artystycznego, papieru matowego, papieru typu couche, płyty dwustronnej , tablica z kości słoniowej, papier do ploterów, tektura kraft liner, test liner, szara tablica, papier do drukowania wiadomości itp.

 

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD

 

BM Paper, założona w 2005 roku, jest szybko rozwijającym się przedsiębiorstwem, które integruje produkcję i marketing papieru i tektury.Po dziesięciu latach wysiłków i rozwoju staliśmy się jednym z wiodących producentów i dostawców tektury w Chinach.Zawsze utrzymujemy bardzo dobre stosunki z wieloma silnymi instytutami badawczymi w Chinach. Cieszymy się wysoką reputacją na rynku papieru i tektury w kraju i za granicą.

 

 

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTDGUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD

 

Nasza fabryka koncentruje się na formułowaniu większości rodzajów papieru i tektury w Chinach, w tym papieru przemysłowego, papieru kulturowego i papieru odzieżowego.Dzięki profesjonalnym zakładom produkcyjnym możemy wykonać główny papier i tekturę, taki jak biały papier bond, papier jumbo w rolce, papier do druku offsetowego, niepowlekany papier bezdrzewny, rolka papieru do pisania, biały papier pakowy spożywczy, papier kraft liner, błyszczący papier artystyczny, matowy papier, powlekana płyta dwustronna, szara tektura, papier lwc, rolka papieru do plotera, papier artystyczny C1S, papier artystyczny C2S, karton.itp. Produkty, które produkujemy, prawie pokrywają większość papierni, które mogą być wytwarzane w Chinach.Jesteśmy bardzo profesjonalni i mamy pełne doświadczenie w różnego rodzaju mniejszych i małych profesjonalnych opakowaniach, które mogą być używane dla klientów, którzy potrzebują bezpośrednio mniejszej ilości.Niektóre z naszych papierów przodują na rynku w niektórych krajach.Jesteśmy w stanie dostarczyć nasze produkty w różnych rodzajach opakowań zgodnie ze specyficznymi wymaganiami klienta.Obecnie produkujemy ponad 50 rodzajów papieru i tektury, które są eksportowane do około 60 krajów i regionów na całym świecie.

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD

 

Papier BM ma specjalny profesjonalny dział, który odpowiada za obsługę klientów zamorskich.Jakość i obsługa są zawsze najważniejszymi kwestiami w BMpaper.Zapewniamy pełny zestaw usług, w tym dane i próbki, które są dostępne na żądanie.

Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD profil firmy 4

Misja BM paper: „Skoncentruj się na zielonym świecie, służ papierowi i tekturze na całym świecie”;

Nasza zasada: „Zachowaj uczciwość, posuwaj się naprzód, służ światu”.Zawsze staramy się oferować naszym klientom najlepsze usługi i najbardziej konkurencyjne ceny z towarami wysokiej jakości.W ten sposób nakręcamy naszych klientów i rynek.

Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD profil firmy 5

Mając szansę i pełną przestrzeń, pokażemy Ci wszystkie nasze atuty i pozwolimy nam razem dorosnąć.Wierzymy, że dzięki Twojemu zaufaniu i naszej doskonałej obsłudze możemy nawiązać długoterminowe i przyjazne relacje biznesowe z Twoją cenioną firmą.


GUANGZHOU BMPAPER CO LTD

 

GUANGZHOU BMPAPER CO LTD

 

Zespół :

 

Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD profil firmy 8

Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD profil firmy 9

 

Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD profil firmy 10

 

Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD profil firmy 11

 

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

 

  • 2005 ustanowienie BM
  • 2006 Uzyskanie ISO14001.również nagrodzony ISO9001.
  • 2007 Powstanie BMteam.
  • 2007 osiągnął dramatyczny wzrost przychodów o 70%, stając się wiodącym dostawcą usług krajowych
  • 2007 został zielonym partnerem.
  • 2008 kontynuuje szybki rozwój do dziś

Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD profil firmy 0

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : BMPAPER

Ilość pracowników : 1000~2000

Coroczne wyprzedaże : 500-1000million

Rok założenia : 2005

pc Export : 30% - 40%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD Certyfikaty Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD Certyfikaty Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD Certyfikaty Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD Certyfikaty