Dom

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD profil firmy

profil firmy

 

Założona w 2005 roku firma Guangzhou bmpaper jest wiodącą fabryką papieru z ISO14001, 9001, SGS, FDA FSC ect od 2005 roku. Zajmujemy się głównie produkcją papieru offsetowego, papieru bond, papieru błyszczącego c1s c2s, papieru artystycznego, papieru matowego, papieru kanapowego, płyty dwustronnej , kość słoniowa, papier do ploterów, tektura kraftowa, wkładka testowa, szara tektura, papier do drukowania wiadomości itp.

 

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD

 

Firma BM Paper, założona w 2005 roku, to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, które integruje produkcję i marketing papieru i tektury.Po dziesięciu latach wysiłków i rozwoju staliśmy się jednym z wiodących producentów i dostawców tektury w Chinach.Zawsze utrzymujemy bardzo miłe relacje z wieloma silnymi instytutami badawczymi w Chinach. Cieszymy się wysoką reputacją na rynku papieru i tektury w kraju i za granicą.

 

 

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTDGUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD

 

Nasza fabryka koncentruje się na formułowaniu większości rodzajów papieru i tektury w Chinach, w tym papieru przemysłowego, papieru kulturowego i papieru odzieżowego.Dzięki profesjonalnym zakładom produkcyjnym możemy wykonać główny papier i tekturę, taki jak biały papier bond, papier jumbo, papier do druku offsetowego, niepowlekany papier bezdrzewny, rolka papieru do pisania, biały papier pakowy spożywczy, papier pakowy, błyszczący papier artystyczny, matowy papier, powlekana tektura dwustronna, szara tektura, papier lwc, rolka papieru do plotera, papier artystyczny C1S, papier artystyczny C2S, karton .itp. Produkowane przez nas produkty pokrywają prawie większość papierni, które mogą być produkowane w Chinach.Jesteśmy bardzo profesjonalni i mamy pełne doświadczenie w różnego rodzaju mniejszych i małych profesjonalnych opakowaniach, które mogą być wykorzystane dla klientów, którzy potrzebują bezpośrednio mniejszej ilości.Niektóre z naszych papierów przodują na rynku w niektórych krajach.Jesteśmy w stanie dostarczyć nasze produkty w różnego rodzaju opakowaniach według specyficznych wymagań klienta.Obecnie produkujemy ponad 50 rodzajów papierów i tektury, które są eksportowane do około 60 krajów i regionów na całym świecie.

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD

 

BM Paper posiada specjalny dział fachowy, który odpowiada za obsługę klientów zamorskich.Jakość i serwis są zawsze głównym przedmiotem troski w BMpaper.Zapewniamy pełen zestaw usług, w tym dane i próbki, które są dostępne na życzenie.

 

Misja BM paper: „Skup się na zielonym świecie, służ światowemu papierowi i tekturze”;

Nasza zasada: „Zachowaj integralność, podążaj naprzód, służ światu”.Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby oferować naszym klientom najlepsze usługi i najbardziej konkurencyjne ceny oraz towary wysokiej jakości.W ten sposób nakręcamy naszych klientów i rynek.

 

Mając szansę i pełną przestrzeń, pokażemy Ci wszystkie nasze atuty i pozwolimy nam razem dorastać.Wierzymy, że możemy nawiązać długoterminowe i przyjazne relacje biznesowe z Twoją cenioną firmą, ze względu na Twoje zaufanie i doskonałą obsługę.


GUANGZHOU BMPAPER CO LTD

 

GUANGZHOU BMPAPER CO LTD

 

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

  • 2005 Założenie BM
  • 2006 Obtianed ISO14001. również nagrodzony ISO9001.
  • 2007 Założenie BMteam.
  • W 2007 r. Odnotowano dramatyczny wzrost przychodów o 70%, który stał się wiodącym dostawcą usług w domu
  • 2007 stał się zielonym partnerem.
  • 2008 kontynuacja szybkiego rozwoju do teraz
GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : BMPAPER

Ilość pracowników : 1000~2000

Coroczne wyprzedaże : 500-1000million

Rok założenia : 2005

pc Export : 30% - 40%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD Certyfikaty Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD Certyfikaty Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD Certyfikaty Chiny GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD Certyfikaty