Dom

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD Informacje kontaktowe

Orzecznictwo
dobra jakość Papier do drukowania offsetowego na sprzedaż
dobra jakość Papier do drukowania offsetowego na sprzedaż
Opinie klientów
biały papier pakowy! Świetny produkt, szybka wysyłka, świetna cena .... Jak już wspomniano, żadnych problemów! Dzięki

—— Stephen Smith

Kupiłem papier c1s, świetny produkt i miłą sprzedaż. szczególnie w przypadku pakietu.

—— Zoran Bozic

BMPAPER oferuje dobre usługi, oferując dobrej jakości papier firmowy i terminowe usługi online. W każdej chwili możesz się z nimi skontaktować.

—— Hassane Alkara

Im Online Czat teraz

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD

Adres : NO3766, Huangpu East Road, Huangpu District, Guangzhou City, Chiny
Adres fabryczne : Budynek B, Jinhao Industrial Park, No.15 Guangshen NorthRoad, Huangpu District, Guangzhou, Chiny
Czas pracy : 9:00-18:00(czas Pekinie)
telefon służbowy : 86--02029051826(Czas pracy)   86--13538883291(niedziałające czas)
Faks : 86-20-87836757
Skontaktuj się z nami :
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
(0 / 3000)

Osoba kontaktowa : Ms. Jane
Stanowisko : International trade department
telefon służbowy : 008613538883291
CO SŁYCHAĆ : +8613538883291
Skype : Janebmpaper
E-mail : Jane@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Lily
Stanowisko : International trade department
E-mail : Lily@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Elibby
Stanowisko : International trade department
E-mail : Elibby@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Yisa
Stanowisko : International trade department
E-mail : Yisa@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Libby
Stanowisko : International trade department
E-mail : Libby@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Lynn
Stanowisko : International trade department
E-mail : Lynn@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Lucky
Stanowisko : International trade department
E-mail : Lucky@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Nicole
Stanowisko : International trade department
E-mail : Nicole@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Daisy
Stanowisko : International trade department
E-mail : Daisy@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Sherry
Stanowisko : International trade department
E-mail : Sherry@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Michael
Stanowisko : International trade department
E-mail : Michael@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Summer
Stanowisko : International trade department
E-mail : Summer@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Lin
Stanowisko : International trade department
E-mail : Lin@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Wendy
Stanowisko : International trade department
E-mail : Wendy@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Cindy
Stanowisko : International trade department
E-mail : Cindy@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Lico
Stanowisko : International trade department
E-mail : Licole@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Kelly
Stanowisko : International trade department
E-mail : Kelly@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Lisa
Stanowisko : International trade department
E-mail : Lisa@bmpaper.com
Osoba kontaktowa : Ms. Lilium
Stanowisko : International trade department
E-mail : Lilium@bmpaper.com
Szczegóły kontaktu
GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Ms. Jane

Tel: 86--02029051826

Faks: 86-20-87836757

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)