Dom

GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Papier do drukowania offsetowego na sprzedaż
dobra jakość Papier do drukowania offsetowego na sprzedaż
Opinie klientów
biały papier pakowy! Świetny produkt, szybka wysyłka, świetna cena .... Jak już wspomniano, żadnych problemów! Dzięki

—— Stephen Smith

Kupiłem papier c1s, świetny produkt i miłą sprzedaż. szczególnie w przypadku pakietu.

—— Zoran Bozic

BMPAPER oferuje dobre usługi, oferując dobrej jakości papier firmowy i terminowe usługi online. W każdej chwili możesz się z nimi skontaktować.

—— Hassane Alkara

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD
Metoda paczki papierowej BM

Metoda paczki papierowej BM

może dostosowywać różne rodzaje opakowań papierowych, może być pakowany w ryzę papierową, nieporęczne papierowe arkusze, opakowanie z rolkami Jumbo lub inne, jak klient.

 • Linia produkcyjna
  bmpaper
  bmpaper
  bmpaper
  Wprowadzenie
  1. Największy papiernia powlekana o rocznej zdolności produkcyjnej wynoszącej 2,5 miliona ton
   
  2. Z 3 wysokowydajnymi liniami do produkcji papieru powlekanego z Voith i Mesto.
  3. Posiadać elektrownię o mocy 275 000 KW, zmieloną płytkę z węglanu wapnia, ściek
  oczyszczalnia ścieków i dwa doki 45 000DWT.
  4. Całkowita wartość inwestycji 3,68 miliarda.
  5. Inwestycje w ochronę środowiska ponad 1,5 miliarda, z ISO14001 i uzyskać ISO9001 ect.
 • OEM / ODM
  Obsługujemy firmy OEM i ODM w oparciu o różne rodzaje papieru i tektury.

  BMpaper posiada wysokiej jakości profesjonalnych techników i nowoczesny sprzęt do produkcji. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i są bardzo cenione na różnych rynkach na całym świecie. Są to dobrze wyposażone urządzenia i doskonała kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji pozwala nam zagwarantować całkowitą satysfakcję klienta.
  Dzięki naszym wysokiej jakości produktom i znakomitej obsłudze klienta zyskały one globalną sieć sprzedaży docierającą do Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Oceanii i Europy Zachodniej.
  Platforma będzie głęboko zakorzeniona w nowopowstałych chińskich produktach, lepiej dostosowanych i rozkwitających.

 • R & D

  Założone w 2005 r. Centrum badawczo-rozwojowe firmy uzyskało tytuł Wojewódzkiego Ośrodka Badań i Rozwoju Technicznego zatwierdzonego przez Departament Nauki i Technologii Prowincji w 2006 r. I zdało egzamin Centrum Technologii Inżynieryjnych w 2009 r. O powierzchni zabudowy 1000 m2 i inwestycja w wysokości 10 milionów RMB, centrum badawczo-rozwojowe zajmuje się opracowywaniem, wprowadzaniem, trawieniem i absorpcją nowego produktu i technologii. Z Ameryki, Szwecji, Holandii, centrum wprowadza na arenie międzynarodowej zaawansowane instrumenty i urządzenia testujące. Ośrodek posiada warunki testowania i podstawowe udogodnienia dla technologii inżynieryjnych, zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów, przodowników, mistrzów nowej jakości, nową technikę, badania i podstawy projektowania technologii papierniczych oraz bogate doświadczenie i tło w komercjalizacji wyników badań i podejmuje się kompleksowej inżynierii technologicznej testy.
  Centrum powołuje komitet ekspertów, złożony z ekspertów i profesorów ze szkół wyższych, uniwersytetów i instytutów naukowo-badawczych. Komisja jest odpowiedzialna za przegląd rocznego planowania związanych z inżynierskimi badaniami technologicznymi i rozwojem, ocenę programów badań i rozwoju produktów, testów i testów pilotażowych oraz zapewnienie konsultacji technicznych i ekonomicznych, informacji marketingowych dotyczących nowych produktów, które odgrywają aktywną rolę w ulepszaniu badań naukowych zdolność i poziom centrum.

  Centrum dysponuje własną stacją przepływu talentów i organizacją szkoleń dla pracowników zatrudnionych w niepełnym wymiarze godzin, zaprasza zagranicznych ekspertów technologicznych, talenty wyższych uczelni krajowych i międzynarodowych, uniwersytety i instytuty badawcze do regularnego organizowania konferencji i szkoleń technicznych. Zewnętrznie centrum zapewnia talenty i wymianę techniczną, sprawnie i szybko promując trawienie, absorpcję, aktualizację, komercjalizację wyników badań naukowych i standaryzację, instytucjonalizację i rutynę.
Szczegóły kontaktu
GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Ms. Jane

Tel: 008613538883291

Faks: 86-20-87836757

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)