Dom O nas

Usługa

Profil firmy

bmpaper

BM Paper, założona w 2005 roku, jest szybko rozwijającym się przedsiębiorstwem, które integruje produkcję i marketing papieru i tektury. Po dziesięciu latach starań i rozwoju, teraz staliśmy się jednym z wiodących producentów i dostawców tektury w Chinach. Zawsze utrzymujemy bardzo dobre stosunki z wieloma silnymi instytutami badawczymi w Chinach. Cieszymy się wysoką reputacją na rynku papieru i tektury na rynku krajowym i międzynarodowym.

Nasza fabryka koncentruje się na formułowaniu większości rodzajów papieru i tektury w Chinach, które obejmują papier przemysłowy, papier kulturowy i papier do produkcji odzieży. Dzięki profesjonalnym zakładom produkcyjnym możemy wykonać główny papier i tekturę, takie jak papier z białego papieru, papier z rolkami jumbo, papier do druku offsetowego, papier niepowlekany bezdrzewny, rolka papieru do pakowania, papier do pakowania w jakości spożywczej biały, papier do pakowania kraft, papier błyszczący, matowy papierowa, powlekana płyta dwustronna, szara tektura, papier lwc, rolka papieru do plotera, papier artystyczny C1S, papier artystyczny C2S, karton. itp. Produkty, które produkujemy, prawie pokrywają większość papierni, które mogą być produkowane w Chinach. Jesteśmy bardzo profesjonalni i posiadamy pełne doświadczenie w różnego rodzaju mniejszych i mniejszych profesjonalnych opakowaniach, które można wykorzystać bezpośrednio dla klientów, którzy potrzebują mniejszej ilości. Niektóre z naszych publikacji przewodzą rynkowi w niektórych krajach. Jesteśmy w stanie dostarczyć nasze produkty w różnych rodzajach opakowań zgodnie z konkretnymi wymaganiami klienta. Obecnie produkujemy ponad 50 rodzajów papierów i kartonu, które są eksportowane do około 60 krajów i regionów na całym świecie.

Papier BM posiada specjalny dział profesjonalny, który odpowiada za obsługę klientów zamorskich. Jakość i serwis zawsze są najważniejszym problemem w BMpaper. Zapewniamy pełen zestaw usług, w tym dane i próbki, które są dostępne na życzenie.

Misja BM Paper: "Skoncentruj się na zielonym świecie, podaj światowy papier i tekturę";

Nasza zasada: "Trzymajcie uczciwość, Kuźcie naprzód, służcie światu". Zawsze staramy się jak najlepiej oferować naszym klientom najlepsze usługi i najbardziej konkurencyjne ceny z towarami wysokiej jakości. Jest to sposób, w jaki pozyskujemy naszych klientów i rynek.

Mając szansę i całą przestrzeń, pokażemy Ci wszystkie nasze zalety i pozwólcie nam dorosnąć razem. Wierzymy, że możemy ustanowić długoterminowe i przyjazne stosunki handlowe z cenioną firmą, ze względu na zaufanie i doskonałą obsługę.


Zobacz więcej O nas
nasza firma

  • 2005 Założenie BM
  • 2006 Obtianed ISO14001. również nagrodzony ISO9001.
  • 2007 Założenie BMteam.
  • W 2007 r. Odnotowano dramatyczny wzrost przychodów o 70%, który stał się wiodącym dostawcą usług w domu
  • 2007 stał się zielonym partnerem.
  • 2008 kontynuacja szybkiego rozwoju do teraz
GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD GUANGZHOU BMPAPER CO.,LTD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : BMPAPER

Ilość pracowników : 1000~2000

Coroczne wyprzedaże : 500-1000million

Rok założenia : 2005

pc Export : 30% - 40%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Papier do drukowania offsetowego na sprzedaż dobra jakość Papier do drukowania offsetowego na sprzedaż dobra jakość Papier do drukowania offsetowego na sprzedaż dobra jakość Papier do drukowania offsetowego na sprzedaż